Rozjasnite váš byt

Rozjasnite váš byt

Každý človek sa občas dostane do momentu, kedy mu začne liezť všetko na nervy. Celý život a čo je hlavnejšie aj celý priestor, v ktorom býva. Ja som sa tiež dostala do takého stavu a práve preto som sa rozhodla, že je najvyšší čas s tým niečo urobiť. Inak sa totálne zbláznim a budem chcieť odísť niekam veľmi ďaleko. Možno aj na druhý koniec zemegule. Keď som tak však sedela na podlahe vo svojom byte a rozmýšľala nad tým, ako to vymyslím, nemala som absolútne žiadne nápady. Vedela som, že inšpirácia príde, no ja som ju chcela mať hneď. A to mi nejako nevychádzalo.

posuvné dveře

Ak niečo môjmu bytu skutočne chýbalo, tak to bolo svetlo. Ako však dostanete do bytu svetlo, keď máte okien dosť a žiadne ďalšie tam už jednoducho nevopcháte? Čím viac som nad tým rozmýšľala, tým viac som prichádzala na to, že moje izby potrebujú prepojiť. Ako prepojiť miestnosti? Ďalšia otázka, na ktorú som okamžite prišla. Pochopila som, že toto urobia jednoznačne sklenené posuvné dvere. Môj priateľ ma od toho najprv odhováral, no keď som ich konečne dostala domov, vedela som, že som urobila veľmi dobré rozhodnutie.

skleněné dveře

Vedela som, že si môj domov zaslúži aj niečo moderné. A presne takýmto spôsobom som to dosiahla. Cítila som naozaj veľké zadosťučinenie, pretože mi môj priateľ absolútne neveril, no moje tušenie sa naplnilo. Miestnosti sa nádherne prepojili a zrazu sme mali toľko svetla, až sme nevedeli, čo s ním budeme robiť. Bola som nadšená z toho, ako moderne a luxusne to pôsobí a môj priateľ uznal, že to mám v oku. Modernosť a štýl je presne to, čo som očakávala od môjho domova. Po chvíli ma úplne prešlo rozhodnutie, že skúsim úplne všetko zrekonštruovať. Stačila jedna zmena, aby som pochopila, že presne toto je to, čo som v živote potrebovala. Trošku viac svetla a trošku viac modernosti. Teraz môžem byť už naozaj dokonale šťastná. Ibaže by som chcela ešte vymaľovať?