Doba kamenná vo vašej domácnosti.

Doba kamenná vo vašej domácnosti.

Použitie prírodného kameňa v interiérovom aj exteriérovom dizajne naberá na popularite. Keďže v súčasnej dobe sa kladie dôraz na udržateľnosť a prírodné materiály, kameň všetky dané atribúty spĺňa. Kameň je odolný materiál, odoláva mechanickému poškodeniu, poveternostným podmienkam, aj času. Zbytočné výdavky na rekonštrukciu a kúpu nových doplnkov tak určite mať nebudete. Kameň môže pôsobiť studeným dojmom, avšak jeho izolačné vlastnosti nájdu široké využitie tam, kde je potrebné chrániť sa pred teplom – pri výrobe kuchynských liniek alebo krbov. Kamenné prvky v domácnosti neslúžia len funkčne, majú aj výrazný estetický benefit pre každý interiér aj exteriér. Každý druh kameňa má svoju špecifickú štruktúru, farebnosť aj vzor. Dá sa preto s ním pracovať na nekonečne veľa spôsobov. Len si treba vybrať.

Kamen

Kamenárstvo Trnava https://www.goraslovakia.sk/ poskytuje kamenárske služby od dodania tovaru, až po konštrukciu vášho projektu. Špecializuje sa na dovoz vysokokvalitných prírodných materiálov z celého sveta. V ich ponuke nájdete žulu, travertín, mramor, antracit. Kamenárstvo Trnava dodá vášmu domácemu priestoru ten správny šmrnc. Elegantné kuchyne s mramorovými kuchynskými doskami alebo ostrovčekmi, hravo odolajú každej nečistote, horúcemu riadu a poškriabaniu. Kamenná podlaha? Minimum času investovanému do upratovania.

Kamen2

Obklady stien budú s kameňom pôsobiť omnoho elegantnejšie. Kúpeľne budú s použitím kameňa vyvolávať pocit, ako by ste sa ocitli v antických kúpeľoch. Kamenárstvo Trnava Gora Slovakia, to je aj výroba krbov na mieru. Či už v záhrade alebo v obývačke, krb je stelesnením rodinnej pohody. Nielen samotnú stavbu krbu, ale aj jeho obklad vám kamenárstvo Trnava taktiež zabezpečí. Vy si zvolíte typ krbu – plynový, elektrický, krb na drevo, jeho dizajn a typ obkladu. Ostatné necháte na kamenárstvo Trnava.