Oáza pokoja – tantra

Oáza pokoja – tantra

Každý z nás momentálne žije uponáhľaný život plný stresu a každodenných problémov a občas potrebuje oddýchnuť a načerpať silu. Čo takto si dopriať luxusné rozmaznávanie každej bunky vašej tela v prítomnosti krásnych, atraktívnych žien, odborných masérok, ktoré vám dokážu pomôcť dokonale sa uvoľniť? Ak potrebujete zmenu, inklinujete k spojeniu telesných a duchovných zážitkov, máte radi prebudenie zmyslov, táto ponuka je práve pre vás. Úplnou samozrejmosťou je čisté, útulné, voňavé a luxusné prostredie, aké môžete nájsť na Ventúrskej ulici v Bratislave. Mnohí ľudia si tantru spájajú skôr so sexualitou, ale hoci ide o senzuálne a erotické masáže, ponúkajú aj umelecký zážitok.

senzuálna masaž

Prepojenie všetkých zmyslov a prúdenie sexuálnej energie – to je to pravé ! Prostredníctvom intenzívnej telovej masáže sa prebudia zmysly. Ide vlastne o starovekú liečbu dotykom – zapája sa nielen telo, ale oslobodzuje sa aj myseľ a duša. Následne sa budete cítiť oddýchnuto, sviežo a slobodne. Neraz tantrické umenie umožnilo objaviť ľuďom svoje stratené ja. Počas masáže sa vyplavuje kundalíni – táto mýtická energia sídliaca na spodku chrbtice sa šíri do celého tela, čo má skutočne liečivý a omladzujúci účinok. Pre koho sú naše tantra masáže vhodné? V prvom rade pre tých, ktorí milujú dotyky a rozmaznávanie, ale aj klasické masáže a samozrejme aj ľudia, ktorí musia čeliť stresu a náročným životným situáciám – práve počas masáže sa uvoľňujú endorfíny ako známe hormóny šťastia. Dlhodobé využívanie masáží pomáha budovať zdravý a pozitívny vzťah k sebe samému.

sexi žena

Aké tantrické programy máme k dispozícii?

classic tantra

body tantra – celotelová

vzájomná body tantra

secret dark – odohráva sa v úplnej tme

tantra rain mutual

romantic tantra – intenzívne dotyky, objatia, láskanie

senzual tantra

magic tantra

double body tantra, double pleasure tantra / až dve skúsené, atraktívne masérky

de luxe tantra, exclusive tantra – špeciálne pre ženy

couple tantra – pre páry

Nech už si vyberiete z ponuky akúkoľvek službu, rozhodne nebudete sklamaní. Rezervujte si naše služby už dnes na webstránke.