Akú prechodnú bundu si zvoliť?

Akú prechodnú bundu si zvoliť?

Pánske prechodne bundy Bigstarjeans sú vhodne na jar a jeseň.V tomto období je na zimnú bundu ešte priskoro no, ale pobehovať po vonku len v mikine alebo v tenkom svetri sa vám nemusí vyplatiť, preto dajte na kompromis a rozhodnite sa pre prechodnú bundu. Jaro a jeseň sú dosť nevyspiteľnimi a neočakávanými ročnými obdobiami v roku, preto je prechodná bunda ideálnym riešením.Prechodne bundy môžu byť v mnohých podobách. Najzákladnejšou je prešívaná bunda ide o prechodnú bundu, ktorá ma ľahký a športový štýl. Bunda sa zapína na zips.

Jar

Niektoré prešívané bundy sú plné nepremokavé, čo môžete využiť vtedy ak vás zastihne nečakaný dážď. Bundy sú vhodne aj do prírody.Takéto bundy majú zvyčajne dostatok vreciek, čo je veľmi praktické a určite to oceníte. Niektoré modely majú vrecka aj z vnútornej strany, kde si môžete napríklad odložiť peňaženku alebo kľúče. Bundy môžu mať aj kapucňu. Najobľúbenejšou prechodnou bundou hlavne u mladých ľudí je bomber bunda. Bomber bunda je veľmi obľúbeným druhom prechodnej bundy. Bunda je kratšia takže ju ľahko rozpoznáte od iných typov. Bomber bundy nemajú kapucňu. Bunda sa zapína zipsom a ma zvyčajne niekoľko praktických vreciek. Bombera bola z počiatku výlučne letecká bunda. Letci ju využívali vo vysokých nadmorských výškach. Bunda sa postupne stala obľúbenou aj mimo letectva a stal sa z nej tak povediac hit medzi prechodnými bundami.

Jeseň

Najštýlovejšou bundou je pre mnohých rifľová bunda. Takéto bundy bývajú tenšie, preto pod nich môžete nosiť aj nejakú mikinu. Ale existujú aj rifľové bundy, ktoré sú zateplené tie sú vhodne v chladnejšom období. Bunda sa zapína manžetovými gombíkmi na rozdiel od prechádzajúcich typov, ktoré sme si predstavili tie sa zapínali zipsom. Rifľové bundy zvyčajne nemajú kapucňu, ale existujú modely, ktoré ju majú. Sú nie len elegantne, ale aj veľmi praktické, keďže majú vrecka, ktoré sú na gombík.