Ako našetriť 1450 eur za rok

Ako našetriť 1450 eur za rok


·         Existuje mnoho spôsobov ako ušetriť peniaze. Ľudia odporúčajú spôsoby  vďaka ktorej si môžete našetriť veľké množstvo peňazí. No praxi to nefunguje , a ľudia sú sklamaný. Preto Vám, predstavuje, ľahší spôsob šetrenia , pri ktorom si môžete našetriť peknú sumičku. Každý z nás vie že šetrenie je veľmi ťažká a náročná  cesta. Niekedy sa dá odložiť väčšia suma , a niekedy nie.  Ale ak si budete odkladať postupne na konci roka zistíte , že ste našetrili peknú sumu. V dnešnom článku sa pozrieme na to , ako ušetriť 1452 eur za rok.

růžové prasátko
 
·         Je to jednoduchý trik ktorý musíte vyskúšať. Nie je to také zložité. Princíp odkladanie je jednoduchý , stačí ak si budete odkladať týmto spôsobom- každý deň po jednom eure. Za týždne to bude 7 eur . Za mesiac , teda za 30 kalendárnych dní to môže byť 28 eur Keď si to prepočítate za rok , suma je neuveriteľných 1452  eur . Ide o jednoduchú matematiku odkladania  peňazí ktorú musíte vyskúšať. Takýmto spôsobom sa jednoducho dopracujete ku sume ktorá bude na konci roka.  Nie je to síce veľa , ale aj táto suma poteší.
 
pokladnička

·         Tak čo vyskúšate tuto odkladanie peniazi ? Nie je na to nič zložité , čo by zabolelo vašu peňaženku. Pri každodennom odkladanie po jednom eure zistíte že to nie je nič strašné. Na konci týždňa budete síce stratový o 7 eur ale týchto sedem eur stále máte ale vo vašej pokladničné ktorú môžete využiť na konci roka .
 
»         Odkladá celá rodina
 
·         Vy sa môžete držať tohto spôsobu. No nemusíte si odkladať len vy. Môžete odkladať celá vaša rodina. Stačí ak prispejú do rodinného prasiatka ľubovoľnou sumou . Takto sa suma navýši a za ušetrené peniažky môžete ísť  napríklad na dovolenku alebo si môžete kúpiť niečo po čom túžite.

finance
 
·         Tak čo poviete je to dobrý spôsob šetrenia ? Nemusíte sa báť , že by ste prichádzali o veľké peniaze.  Odkladať po jednom eure nie je nič zložité , a na konci roka sa prekvapíte sumou ktorú ste ušetrili. Tak čo skúsite tento spôsob ?