Veľké, malé, hrubé či tenké kruhové náušnice sú momentálne in

Veľké, malé, hrubé či tenké kruhové náušnice sú momentálne in

Pod pojem bižutéria zahŕňame retiazky, prstene, náušnice či náramky či brošne, ktoré majú za úlohu vyzdvihnúť celý náš výzor a podčiarknuť čaro osobnosti nositeľky. V súčasnosti je bižutéria vyrábaná na takej úrovni a z takých materiálov, že niekedy je na prvý pohľad ťažké rozoznať, či je to drahý kov alebo naozaj len lacnejšia verzia. A už vôbec nie je určená len na denné nosenie, na trhu sú v ponuke vznešenejšie a elegantnejšie kúsky a tie sú vhodné aj na špeciálne príležitosti.

earrings-734677_1920

V móde sa všetko po nejakom čase opakuje, inak to nie je ani v prípade náušníc. Vracajú sa rôzne tvary či štýly, ktoré tu už v minulosti boli, ale s drobnými obmenami. V súčasnej sezóne sú in kruhové náušnice, čím väčšie tým lepšie. Sú veľmi obľúbené už celé roky, ale teraz sa dostali na úplný vrchol a nájdeme ich na prehliadkach všetkých značiek, ktoré v módnom priemysle niečo znamenajú. Jednoduché, hrubšie, tenučké, viac kruhov spolu alebo zakrútené do vlnovky, sortiment je naozaj široký a uspokojí každú zákazníčku.

Častokrát sa trápime s problémom, čo na seba, ako doplniť či oživiť oblečenie na nejakú príležitosť alebo hoci len na obed s priateľkou. Typov náušníc je nekonečne veľa a vybrať Nourlondon tie správne dá niekedy dosť zabrať aj najväčšej nákupnej maniačke. Trápime sa prevažne s tvarom náušníc, aby nám nepridávali na hmotnosti alebo nedeformovali tvár či neskracovali krk. Na to existuje pomoc v podobe poradne módnych poradcov, ktorí tvrdia, že visiace predĺžia siluetu krku, ale kruhové, menšie či väčšie, sú vhodné pre každý typ.

71OaWsss1gL._AC_UL1500_

Počas dňa by sme mali preferovať jednoduché štýly, ale na večernú príležitosť sa môžeme odvážiť pre výber tých nápaditejších, ozdobených korálikmi či kryštálikmi rôznych farieb a veľkostí. Čím jednoduchší outfit, tým zdobenejšie môžu byť náušnice, budú centrom celého výzoru. Tak neváhajte a navštívte niektorý z eshopov, kde určite nájdete niečo pre seba.