V modernej sprche sa aj denná hygiena vykonáva príjemnejšie

V modernej sprche sa aj denná hygiena vykonáva príjemnejšie

Ak nie ste zástanca kúpania sa vo vani, tak určite máte skúsenosti so sklenenými sprchovými kútmi lmmont.sk, ktoré sú v prevádzke takmer nepretržite hlavne v domácnostiach s viacerými osobami. Vývoj sprchovacích kútov má tiež svoje zákonitosti, dostali sme sa do éry plastových sprchovacích kútov a teraz sa do popredia dostávajú murované so sklenenými dverami či pevnými zástenami.

bathroom-1336165_640

Sprchovacie kúty sú záležitosť, ktorá tiež potrebuje údržbu a po niekoľkých rokoch je potrebná ich výmena. A to nielen z hľadiska trendov, ktoré sa rýchlo menia, ale hlavne z praktických dôvodov. Voda totiž necháva na materiáloch stopy po vodnom kameni a rokmi sa ho nazbiera toľko, že sprcha môže prestať plniť svoju funkciu. Moderné kúpeľne si vyžadujú aj moderné prevedenie sprchovacích kútov, a tých je dnes na výber neúrekom. Základom je požiadavka na praktickosť, funkčnosť a jednoduché udržiavanie materiálov, z ktorých sú vyrobené. Sklo neodmysliteľne patrí k modernej domácnosti, a tak aj v kúpeľni treba na to myslieť.

V hygienických zariadeniach dbáme na čistotu a sterilitu prostredia, a to nám 100% zabezpečí sklo, pretože je biologicky neaktívne, neporézne a dá sa jednoducho udržiavať v čistote, čo zaručí maximálnu hygienu. Ocenia to hlavne ľudia, ktorí sú citliví na plesne a baktérie. Každý sklenený sprchovací kút je opatrený nástrekom proti vodnému kameňu, čo zaistí aj jeho jednoduchú údržbu.

kúpelňa, vaňa a toaleta

V kúpeľniach, kde nie je veľa miesta, zákazníci ocenia posuvné dvere, ktoré šetria priestor, pre rozmernejšie miestnosti sú k dispozícii dvere otváravé, a nakoniec je možné vybrať si sprchovací kút bez dverí, len s pevnou sklenenou zástenou. Všetky typy sa vyrábajú z kaleného bezpečnostného skla a rozmery vie výrobca prispôsobiť zákazníkovi na mieru. Farebné riešenie skla má v kompetencii spotrebiteľ, môže ho mať matné, pieskované, s grafickou potlačou či vo farebnom prevedení ako grafosklo alebo s polepom a podobne.