V hlavnom meste môžete navštíviť Tantra masáže

V hlavnom meste môžete navštíviť Tantra masáže

Väčšina ľudí počas svojich bežných dní zažívajú aj napätie, stres, nervozitu, únavu. A niekedy možno aj fyzickú bolesť. Každopádne na občasné vyčerpanie (či už psychické alebo fyzické) sa občas môže posťažovať asi každý z nás. A z týchto dôvodov je rovnako dôležitý odpočinok. Zrelaxovanie pri niečom (či niekom) príjemnom.

A takýmto príjemným uvoľňujúcim prostriedkom vedia byť masáže. Niektoré z nich odstraňujú fyzickú bolesť, iné zas tú emočnú a v každom prípade prinášajú do našich životov uvoľnenie a rovnováhu. V prípade záujmu sa ale samozrejme môžete orientovať na nejakú konkrétnu masáž, s konkrétnymi postupmi a ktorá sa zameriava na nejaký konkrétnejší výsledok. Zaujali by vás napríklad masáže, ktoré prinášajú uvoľnenie prostredníctvom práce so sexuálnymi energiami?

Masáž ramena

Presne o tom sú tantrické masáže a tie sa na odbornej a profesionálnej úrovni poskytujú v Tantra salóne, natrafíte na ne v našom hlavnom meste.

A tu sa vám možno oplatí vedieť, že salóny spravidla poskytujú pestrú ponuku tantra masáží, teda niekoľko podobných, hoci odlišných postupov a techník. Na základe toho si môžete vybrať, ktorá z nich by vám bola najviac sympatická. Stretnúť sa môžete napríklad s týmito možnosťami:

Masáž, postavičky

Klasická (classic) tantratá je v ponuke základom a najčastejšie využívaná tými, ktorí s tantrou eštelen začínajú. Presne na nej zistia tie základné postupy a účinky, aké tento druh masáží prináša. V úvode je dôležité uvoľniť sa v spoločnosti príjemnej masérky, ktorá sa už potom v priebehu o všetko postará sama. Senzuálnymi dotykmi bude pôsobiť aj na vaše najintenzívnejšie erotogénne zóny na tele.

Telo na telo (body to body)– pri tejto technike sa spravidla používa olej na „lepšie kĺzanie“, nakoľko v tomto prípade sa nepoužívajú iba ruky, ale zaškolená masérka sa bude trieť o vaše telo svojim telom. Je to praktika vhodná skôr pre skúsenejších návštevníkov.

Nuru masaz bratislava – po úvodnom kúpeli postupne prichádza na rad masáž, ktorá kombinuje techniku body to body spoločne so senzuálnou masážou rukami.