Uvažujete nad zväčšením penisu? Pozor, aby vám na niečo bol

Uvažujete nad zväčšením penisu? Pozor, aby vám na niečo bol

Zväčšovanie penisu je dnes takou mužskou zábavkou, ktorá má pre niektorých nepochopiteľné dôvody. Muži proste túžia mať väčší penis, pretože potom majú pocit, že sú väčšími samcami, alebo ja neviem čo. Aj ja som niekedy nad niečím takýmto uvažoval. Začal som asi ako každý, tabletkami a krémami, ktorých výrobcovia, ruka v ruke, s predávajúcimi, garantovali stopercentnú spokojnosť a výsledky. Hádajte, pomohlo niečo z toho? Ani náhodou. Keďže sa z mojej túžby, „byť väčším chlapom“, stala doslova obsesia, začal som hľadať iné – skutočne účinné – spôsoby, ako si penis zväčšiť.

Muž a žena sa bozkávajú na pláži

Natrafil som na penoplastiku. Ide o estetický zákrok, ktorý sa vykonáva na rôznych miestach ako napríklad zväčšovanie pŕs a nestojí extrémne veľa, tak som nad tým začal intenzívne uvažovať. Funguje to tak, že vám narežú šľachu, ktorá penis vlastne „drží“, pri bruchu. On sa takpovediac skĺzne nižšie a vy máte dlhší penis.

Žena bozkáva muža na chrbát

Preskočím moje pátranie a poviem vám hneď, prečo by ste nad niečím podobným alebo presne týmto, nemali ani len uvažovať. Podľa viacerých amerických výskumov, až v šesťdesiatich percentách, dôjde k erektilnej poruche. Porucha erekcieje v podstate len začiatkom všetkých problémov, ktoré si môžete vďaka takémuto zákroku a zásahu do vášho tela privodiť. Hrozia vám napríklad i problémy s močením a o zápaloch močových ciest ani nehovoriac. Tieto informácie mi potvrdil aj urológ, ktorý povedal jednu úžasnú vetu. „Na čo vám bude penis ako z pornofilmu, keď ho nebudete môcť používať?“ Svätá pravda! Vykašlite sa na zväčšovanie penisu, radšej sa zamerajte na to, aby ste ani v päťdesiatke nebojovali s poruchami erekcie a ak chcete byť v posteli neprekonateľným, tak zamakajte na technike a nie na veľkosti. Dokonca, keď som sa na to opýtal aj mojej partnerky, potvrdila mi, že ona nikdy neriešila to, aký veľký alebo neveľký penis má jej partner v posteli. Vraj o jej spokojnosti vždy rozhodovali úplne iné veci.