Tantrická masáž so zameraním na masáž lingamu

Tantrická masáž so zameraním na masáž lingamu

Masáž lingamu. Tajomné a exotické zároveň.

No čo to vlastne je? Aj napriek tomu, že to znie nezvyčajne, je to celkom normálna vec. Je to súčasť záveru tantrickej masáže, no na vlastnú žiadosť tomôže byť vynechané. Aj keď, milí páni, prečo sa obrať obrať kompletný zážitok? Milé dámy, ani vy sa nemusíte cítiť ochudobnené, váš záver tantrickej masáže sa nazýva masáž jóni.

Slovíčko LINGAM je používané v sanskrite a je to označenie pre mužský penis. Vraj toto slovo súvisí so starým anglickým slovom slinkan a príbuznými slovami v iných jazykoch, ktoré vyjadrujú zmršťovanie, a teda aj schopnosť mužských genitálií. Okrem toho, lingam je aj symbol, prostredníctvom ktorého je uctievaný hinduistický boh Šíva. Tým pádom keď hovoríme o masáži lingamu, hovoríme o obyčajne neobyčajnej masáži penisu. Dnes si povieme o jej pôvode, dostanete návod, ako môžete takouto masážou potešiť vášho partnera, kde na Slovensku môžete využiť tieto služby a za aké ceny tieto služby nájdete.

Tantrická masérka

O čo vlastne ide?
Tento druh masáže je naozaj špeciálny. Pýtate sa prečo? Tak si na to poďme spolu pozrieť. Táto masáž má svoje korene v tantrickej masáži a je to masáž s naozaj silným fyzickým, ale aj duchovným zážitkom. V Indii sú názoru, že penis, čiže lingam, je miesto, kde sa ukladá všetko pozitívne, ale aj negatívne. Z tohto vyplýva, že táto masáž teda nie je iba o uspokojení živočíšnych pudov, ale aj tých duchovných. Nemusíte sa vôbec hanbiť niečo podobné vyskúšať, no v tomto prípade radšej dobre zainvestujte. Samozrejme môžete sa nechať vymasírovať aj za 20€, no tam duchovno nehľadajte. 😉 A myslím, že ani kvalita nebude taká, akú vám vie poskytnúť kvalitná tantrická masáž. Bežná cena za masáž lingamu sa pohybuje od 90€ vyššie a síce to nie je malá čiastka, tak ak máte naozaj záujem, zainvestujte. Snáď každý čo tento zážitok vyskúšal, vám potvrdí, že je to naozaj najlepší spôsob ako vypnúť a zažiť nezabudnuteľný zážitok. Avšak ak patríte k hanblivejším ľuďom alebo momentálne nemáte dostatok financií na tieto radovánky, nebojte sa poprosiť vašu partnerku a čo vy viete, možno sa z toho stane váš pravidelný príjemný rituál. Bohužiaľ v dnešnej dobe nikto nevie ako taká tantrická masáž lingamu https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/ kedysi prebiehala, keďže z histórie sa zachovali popisy niektorých techník masáži muža a ženy no žiadna z týchto informácií nie je zaručene ten jediný a správny spôsob.
Síce z toho vyplýva, že každý si môže nájsť ten svoj jedinečný spôsob, no aj tak je dôležité mať osvojené základné techniky, z ktorých sa skladá tantrická masáž. Týchto základných techník je viac ako 25, a tak budete musieť trochu študovať, no bude to stáť za to. Základnú os takejto masáže si povieme nižšie. Ak sa odhodláte navštíviť masérku, ktorá sa tomuto venuje, vedzte, že od každej z nich to bude unikátny a jedinečný zážitok. Cieľom tejto masáže je človeka uvoľniť, zrelaxovať ho, zbaviť stresu a myšlienok, ktoré ho ťažia a orgazmus je v tomto momente to posledné o čo nám ide. Aj keď sa tejto príjemnej nehode proste nevyhneme.

Aké druhy tantrickej masáže poznáme?

Klasická ​​​​​​-Táto masáž je tzv. jednosmerná, teda dávajúcim je masérka a masáž je vykonávaná iba pomocou rúk.

Body-Masáž určená pre pokročilejších. Aj v tomto prípade je dávajúcim výlučne masérka, no ako nástroj používa svoje rozhorúčené naolejované telo. Táto technika sa nazýva body to body.

Vzájomná body masáž -Aj v tomto prípade je využívaná technika body to body, no už nie je jednosmerná. Môžete sa zapojiť aj vy, tým pádom ste dávajúci aj vy.

Okrem týchto troch druhov sa môže do diania tantrickej masáže zapojiť aj maznanie alebo masáž prostaty.

Ako na to?
Na začiatku je dôležité aby sa chlap pred takouto masážou uvoľnil, napríklad teplou vaňou alebo klasickou sprchou. Ako každá tantrická masáž, aj masáž lingamu musí nejak začať, prebiehať a bohužiaľ aj končiť. Je dôležité začať s technikou, ktorá vedie k upokojeniu vnútorného napätia, ktoré si obaja (prijímajúci aj dávajúci) priniesli do tzv. posvätnému priestoru na masáž a zjednoteniu energií všetkých účastníkov. Tento začiatočný rituál s nazýva aj rituál Namasté. Ide o zjednotenie dýchania, vzdanie úcty telu a príprava na lepšie prijímanie dotykov. Ďalej nasleduje masáž hlavy, chrbta, rúk, dlaní, nôh a chodidiel. Práve na rukách a nohách sa nachádza množstvo erotogénnych zón, ktoré žiadna správna Tantra masérka nevynechá. Následne poprosíme aby sa prijímajúci otočil a venujeme sa prednej stehnnej časti, brušnej časti časti aj ramenám. Ďalej treba zvoliť techniky, ktoré majú na svedomí nárast vzrušenia, tento stav treba udržať dostatočne dlhý čas, aby si to prijímajúci naozaj užil a potom postupne, jemne masáž ukončíme. Bežne takáto masáž trvá 1-3 hodiny. Samozrejme môžete si zvoliť vlastný spôsob, no skúste sa vžiť do kože prijímajú prijímajúceho a aj vy usúdite, že by sa vám viac páčilo keby sa vám niekto naozaj venuje a nie je to len o tom rýchlo niečo spraviť.

Príklad masáže lingamu

Nachystáme partnerovi teplú vaňu, aby sa poriadne uvoľnil. Následne si ho zoberieme napríklad do spálne alebo hocikde inde, kde sa budete obaja cítiť príjemne a spoločne sa vydajte na upokojujúcu ,,cestu dychu“, ktorej cieľom je navodiť pokoj a uvoľnenie. Pokiaľ ste dávajúci, tak si zatiaľ zahrejte dlane trením o seba a následne ich položte partnerovi na kolená. Chvíľu takto zotrvajte a sústreďte sa na vaše spoločné spojenie a vaše telá. Masáž začínate hladením nôh, vnútornej a vonkajšej strany stehien, brucha, mieška a podobne. Proste využijete to, čo ste sa dočítali vyššie. Týmto začiatok medzi vami vytvoríte dôveru, ktorá je nepochybne dôležitá.

Je potrebné si uvedomiť, že posvätná masáž lingamu nie je len erotická masáž, a preto má svoje pravidlá a hlboké meditačné pozadie. Až keď cítite, že partner je naozaj pripravený na masáž, položte opatrne ruky na penis a zostaňte v kľude. Po chvíli chyťte koreň penisu a veľmi zľahka začnite prechádzať rukou hore a dole. Kľudne pri tom môžte meniť ruky, no je dôležité, aby bol pohyb plynulý. Neponáhľajte sa a doprajte vášmu partnerovi ničím nerušené dosiahnutie erekcie. Takýto druh masaze je pre partnera veľmi príjemný a dôležitý. Dokáže sa pri nej naozaj naplno uvoľniť a plne sa sústrediť len na svoje potešenie.

Jemným stiahnutím predkožky dosiahnete vyššiu citlivosť penisu. Samozrejme treba brať ohľad na to či s tým váš partner nemá problém. Niektorí muži majú problém stiahnuť predkožku či už úplne alebo len čiastočne. Ak to teda ide ľahko a jednoducho, je to pre vás a hlavne vášho partnera výhra, keďže je to jedno z najcitlivejších miest, ak nie najcitlivejšie. Stiahnutú predkožku si pri koreni pridržte druhou rukou a môžte začať s masážou. Ďalšie centrum silných podnetov penisu je uzdička. Pokiaľ budete chcieť masáž zintenzívniť, zamerajte sa na žaluď. Môžete ho hladkať, masírovať prstami alebo zľahka mačkať.

Nenechajte sa odradiť, muž počas masáže lingamu stráca a znova naberá erekciu. Je to normálny jav, tak sa nemusíte báť, že niečo robíte zle. Taktiež sa môže vyskytnúť stav, kedy je prijímajúci natoľko uvoľnený, že si sám naplno neuvedomuje svoju erekciu a vtedy ho len treba uistiť, ze je všetko v poriadku a vedie si dobre.

Keďže tantrickú masáž lingamu tvorí viac ako 25 druhov rôzneho hladkania, ťahov, tlakov a podobne, tak si to bude žiadať viac času na naštudovanie, no pokiaľ to chcete spraviť naozaj dobre, tak odporúčam venovať tomu trochu vášho času.

Záver masáže delíme na 2 časti.

Fáza vyvrcholenia

Tejto fáze by mala predchádzať minimálne hodinová masáž, počas ktorej by nemalo dôjsť k vyvrcholeniu. Avšak v závere správnej masáže by mal človek, ktorý masáž dostáva, dostať aj to vytúžené vyvrcholenie.

Fáza oddychu

V tomto bode by ste mali svojho partnera utrieť a nechať ho v kľude oddychovať a spracovať pocity z masáže. Táto fáza by mala trvať minimálne 10 minút.

Masáž chrbta

Pár techník tantrickej masáže

Žehlenie-Túto techniku používame na spodnú časť lingamu a spočíva v jemnom hladení celou dlaňou. Pravou rukou jemne začnite prechádzať od koreňa ku žaluďu a v momente, keď sa dostanete pri žaluď, rovnaký pohyb začnete vykonávať aj ľavou rukou. Ruky následne striedate, no lingam len hladkáte, nedržíte ho.

Shiatsu-Ľavou rukou stiahnite predkožku a ukazovák spolu s palcom pravej ruky obopnite okolo koreňa lingamu. Ľahkým plynulým pohybom hlaďte lingam, no dávajte pozor, aby ste veľmi nedráždili uzdičku a oblasť tesne pod žaluďom. Toto miesto sa nazýva frenulárna zóna. Tento pohyb vykonávajte 6-9x a nezabúdajte na dostatok teplého oleja.

Hodiny-Pravou rukou lingam uchopte zvrchu, tak aby prsty smerovali ku koreňu a žaluď ste mali v ruke. Technika začína pri koreni, jemne lingam vyťahujte od koreňa po žaluď a kúsok po kúsku ho prstami ľahko stimulujte. Keď sa dostanete hore, ruku pootočte o 1 hodinu a postup opakujte. Techniku pomaly a dôkladne opakujte 12x. Samozrejme stále nezabúdajte na dostatok teplého oleja.

Oshova ​​​​​rozkoš-Lingam chyťte tak, aby prsty boli zozadu lingamu a palce spredu na žaludi. Oboma palcami pohybujte súčasne napravo a naľavo od uzdičky smerom hore a dole alebo jemným krúžením. Smer palcov priebežne meňte a opakujte 6x po 6 sérii. Keďže v mieste, kde sa začína uzdička je srdcový reflexný bod, je potrebné častejšie dopĺňanie teplého oleja.

Brána vedomia– Táto technika stimuluje uzdičku a pásik kože stiahnuté predkožky priamo pod lemom žaluďu. Podľa sexuológa Josepha Kramera sa táto časť lingamu nazýva Brána vedomia. Technika je založená na intenzívnom trení Brány vedomia palcom pravej ruky, a preto je potrebná dostatočná lubrikácia. Ideálne je naniesť teplý olej na celý lingam a následne aj na žaluď. Ľavou rukou dokonale stiahneme predkožku až ku koreňu a pravou rukou veľmi jemné krúžime na Bráne vedomia. Techniku vykonávame 3x v prípade nácviku vydrže, 6x v prípade kratšej masáže a 9x v prípade dlhej tantrickej masáže.

Liečenie lingamu-Lingam položte na brucho. Žaluď chyťte tak, aby bol v dlani a prsty smerovali k miešku. Dlaňou masírujte lingam a žaluď na jeho spodnej strane. Podľa akupresúry táto časť prislúcha chrbtici. Ľavou rukou môžete hladkať brucho, hruď a vonkajšiu stranu stehien. Je dôležité tento pohyb robiť s dostatkom teplého oleja a pomaly. Pohyb opakujeme 6x.

Kruhy na bruchu-Ľavú ruku položte na lingam tak, aby prsty smerovali k miešku. Pravou rukou ľahko masírujte dlaňou s roztiahnutými prstami brucho krúživými pohybmi v smere hodinových ručičiek, nikdy nie v protismere! Aj tento pohyb vykonávajte 6x.

Berlínsky múr-Ľavá ruka nežne zviera a masíruje miešok a semenníky. Čo sa pravej ruky týka, predlaktím, dlaňou a roztiahnutými prstami krúžite po bruchu od lingamu smerom hore ku kľúčnej kosti. Pohyb vykonávajte plynule celým predlaktím. Dochádza k prepojeniu hlavy so srdcom. Technika je trochu náročnejšia, a tak si dajte záležať aby ste pohyb vykonávali pomaly a plynule. Pohyb opakujte 6x.

Kde na Slovensku môžete zažiť čaro tantrickej masáže lingamu?

Tento druh masáže nájdete v Bratislave, kde ju ponúkajú 3 salóny, v Žiline a v Poprade.

Čo sa cien týka, tak v Bratislavskom salóne Bratislava Tantra sa pohybujú od 90€ do 340€, v závislosti od druhu a dĺžky trvania masáže. Nájdete tu masáž Classic, Body, Vzájomnú body tantrická masáž, Secret Dark, Tantrickú masáž rain mutual, Senzual tantrickú masáž, Tantrickú masáž Special, Magic tantra a Tantrickú masáž pre páry.

V Poprade sa ceny pohybujú od 100€ do 300€, v Žiline sa cena začína na 65€, no bohužiaľ nie je známe na akú sumu sa vieme v závere dostať.