Štýlovo aj na svahu. Dámske trendy lyžiarských nohavíc sú tu!

Štýlovo aj na svahu. Dámske trendy lyžiarských nohavíc sú tu!


Ak ste už boli na lyžiarskej dovolenke a tešíte sa na ďalšiu, alebo sa ešte len chystáte, predstavujeme Vám najnovšie módne trendy v nosení nohavíc aktuálnej lyžiarskej sezóny. Nájsť to správne oblečenie môže byť niekedy vyčerpávajúce, preto Vám to našimi tipmi uľahčíme.

lyžovaní
 
            Či už ste štíhlejšieho alebo objemnejšieho vzhľadu, existujú možnosti pre každý typ postavy, stačí si len správne vybrať.
 
Lyžiarske nohavice Slim Fit
            Trend, ktorého by ste sa mali v tomto roku držať sú nohavice typu Slim Fit. Základným parametrom u Slim nohavíc je úzky strih, priliehajúci na stehnách a lýtkach, ktorý pekne zvýrazní ženskú postavu. Farbami ako je biela, žltá, červená, modrá a šedá na svahu vyniknete.
 
Lyžiarske nohavice Bib
            Sú ďalším obrovským trendom, ktorý sa v tomto roku vrátil. Nohavice na traky, ktorých súčasťou sú náprsné vrecká si určite obľúbite. Veľmi populárne sú u mužského pohlavia a konečne sa dočkali aj dámy. Sú veľmi praktické a pohodlné, väčšinou bez vzorov, preto ich kombinujte so vzorovanými bundami.
 
Baggy lyžiarske nohavice
            Baggy nohavice nie sú žiadnou novinkou. Sú veľmi pohodlné, širšieho strihu, obľúbené najmä u snowboardistov. Ak sa chcete cítiť voľne a slobodne, zvoľte si nohavice tohto typu.

boty
           
Legíny tzv. kaliopky
            Pamätáte si ešte na staré dobré kaliopky s bezšvovým sedom a fixačným prúžkom pod pätu?  Sú nepriehľadné, dokonale priliehajú k telu a elastické vo všetkých smeroch. Vyberte si ich vo  výraznej farbe, ktorá podčiarkne Vašu osobnosť.
 
            Bezohľadu na to, aké oblečenie si vyberiete, nezabúdajte hlavne na jeho funkčnosť. Lyžiar by mal byť vybavený kvalitným a pohodlným oblečením. Materiály, ktoré vedia zabezpečiť kvalitu oblečenia sú drahšou záležitosťou, ale komfort, ktorý vám poskytnú, stojí za to. Aj vďaka tomu sa  môže stať lyžovačka príjemným zážitkom.