Rýchly prevod obchodného podielu

Rýchly prevod obchodného podielu

Ponúkame službu prevodu obchodného podielu spoločnosti s ručením obmedzeným. Ide o rýchly servis a o všetko sa postaráme my, takže môžete starosti hodiť za hlavu. Po tomto kroku siaha mnoho podnikateľov v prípade, keď je to nevyhnutné. Ide o pomerne náročný proces, ktorý má viacero krokov. Aby ste sa nemuseli zaťažovať, my vyriešime všetko za Vás. S procesom sme dôkladne oboznámený a vieme presne ako postupovať.

stretnutie

Pomohli sme už mnohým klientom a ručia za nás ich spokojné komentáre a spätná väzba. Postaráme sa o všetko do začiatku až do konca. Pri prevode obchodných podielov sa zmení spoločník, konateľ, sídlo a aj obchodné meno. My len prevezmeme Vašu spoločnosť a máte po problémoch. Už to bude v našich rukách. Po tomto riešení siahajú podnikatelia z mnohých dôvodov. Spoločnosť mohla prestať plniť svoj primárny účel, je zadlžená alebo skrátka nepotrebná. Nech je dôvod akýkoľvek, kým existuje, je stále potrebné starať sa o ňu a plniť administratívne povinnosti. To stojí Vás peniaze a čas. Nechajte, nech spoločnosť prevezme iný majiteľ a o všetko sa bude starať on. Odpadne Vám mnoho problémov. Všetko sa potvrdí zmluvou. Spoločnosť bez záväzkov. Vám vybavíme do piatich pracovných dní už za 290 eur. Zabezpečíme likvidáciu alebo konkurz za Vás.

podpis zmluvy

Cenovú ponuku, ktorá bude vypracovaná na mieru Vám, Vám zašleme po tom, čo nám pošlete IČO konkrétnej spoločnosti. Potom už zabezpečíme všetko. Od vypracovania zmluvy, zápisnicu z valného zhromaždenia až po súhlas správcu dane. Všetko s Vami odkomunikujeme elektronicky, vďaka elektronicky overenému podpisu. Všetko pre Váš komfort a pohodlie. Taktiež využívame notárske služby po celom Slovensku, takže nezáleží na tom, odkiaľ ste. Pokiaľ teda chcete všetko vyriešiť pohodlne, rýchlo a profesionálne obráťte sa na nás a naše stránky a my už sa postaráme o prevod obchodného podielu účtovanie.