Predávanie na sociálnej sieti

Predávanie na sociálnej sieti

Ľudia prešli na predaj svojho tovaru alebo produkt z bazároch na sociálne siete. Tam je predaj výhodnejší pretože sa môžete pridať do rôznych skupín a môžete veselo predávať svoje tovar.

· Niektorý ľudia ale majú s tým to dosť veľké problémy a my sa pozrieme na to ako sa im vyhnúť. Chcete sa zbaviť nepotrebných veci ktoré máte doma, alebo predávate lacnejšie ako v klasických obchodoch či e-shopoch. Cena je ale v tomto veľmi dôležitá, pretože ak budete predávať za drahšie ceny ako inde tovar si nikto u vás nekúpi. Preto je veľmi dôležité akú cenu zvolíte.
sociální sítě a mobil
· Svoj tovar vložíte do skupín, a už len čakáte či bude mať niekto záujem. Ľudia ho vidia, a vždy sa tam nájde niekto kto si ho kúpi. No občas môžete natrafiť na podvodníkov ale o Tom si povieme nižšie. Ľudia hľadajú kvalitný tovar, ktorý nie je poškodení, veď kto by si ho aj kúpil ? Tovar ktorý je rozbitý si kúpi len malé percento ľudí, a budú to chcieť len na súčiastky.
přátelé na síti


Pozor na ľudí nepreberačnou

· Existuje takých ľudia viac než dosť. Vy im zašlete tovar ktorý predaju a no oni ho neprevezmú alebo prevezmú a nezašli peniaze. Vy takto prídete o svoj tovar ale aj peniaze. Dá sa to vyriešiť takým spôsobom že tovar im odošlite až vtedy keď Vám zašlú peniaze na Váš bankový účet, alebo najlepší spôsob je odoslať tovar kuriérom. Vtedy si ten tovar určite prevezmú, či chcú alebo nechcú. Niektorý ľudia sa cez šité nedajú preveriť a ešte horší je že ich vôbec nepoznáte. Neviete či im môžete dôverovať. No na sociálnych sieťach sa určite nájdu aj taký ľudia ktorý tovar prevezmú a zaplatia za neho. No ale aj oni majú problém. Pravé ten zákazník môže byť obeťou akého si podvodu. Napríklad zákazník si chce kúpiť smartphone pravé zo sociálnej siete no zistí že miesto smartphoni mu prišla krabica so štítom, alebo im zaslali tovar ktorý je poškodení prípadne nefunkčný.