Predávanie na sociálnej sieti

Predávanie na sociálnej sieti


Ľudia prešli na predaj svojho tovaru alebo produkt z bazároch na sociálne siete. Tam je predaj výhodnejší pretože sa môžete pridať do rôznych skupín a môžete veselo predávať svoje tovar.

           ·          Niektorý ľudia ale majú s tým to dosť veľké problémy a my sa pozrieme na to ako sa im vyhnúť. Chcete sa zbaviť nepotrebných veci ktoré máte doma , alebo predávate lacnejšie ako v klasických obchodoch či e-shopoch. Cena je ale v tomto veľmi dôležitá, pretože ak budete predávať za drahšie ceny ako inde tovar si nikto u vás nekúpi. Preto je veľmi dôležité akú cenu zvolíte.
sociální sítě a mobil
           ·          Svoj tovar vložíte do skupín , a už len čakáte či bude mať niekto záujem . Ľudia ho vidia , a vždy sa tam nájde niekto kto si ho kúpi. No občas môžete natrafiť na podvodníkov ale o Tom si povieme nižšie. Ľudia hľadajú kvalitný tovar , ktorý nie je poškodení , veď kto by si ho aj kúpil ? Tovar ktorý je rozbitý si kúpi len malé percento ľudí , a budú to chcieť len na súčiastky.
přátelé na síti
 
Pozor na ľudí nepreberačnou
           ·          Existuje takých ľudia viac než dosť. Vy im zašlete tovar ktorý predaju a no oni ho neprevezmú alebo prevezmú a nezašli peniaze. Vy takto prídete o svoj tovar ale aj peniaze. Dá sa to vyriešiť takým spôsobom že tovar im odošlite až vtedy keď Vám zašlú peniaze na Váš bankový účet , alebo najlepší spôsob je odoslať tovar kuriérom. Vtedy si ten tovar určite prevezmú , či chcú alebo nechcú. Niektorý ľudia sa cez šité nedajú preveriť a ešte horší je že ich vôbec nepoznáte. Neviete či im môžete dôverovať. No na sociálnych sieťach sa určite nájdu aj taký ľudia ktorý tovar prevezmú a zaplatia za neho . No ale aj oni majú problém . Pravé ten zákazník môže byť obeťou akého si podvodu. Napríklad zákazník si chce kúpiť smartphone pravé zo sociálnej siete no zistí že miesto smartphoni mu prišla krabica so štítom , alebo im zaslali tovar ktorý je poškodení prípadne nefunkčný.