Objavte nepoznané

Objavte nepoznané

Ste single a chceli by ste skúšať nové veci a zbierať zážitky? Nikdy ste nemali odvahu vyjsť zo svojej komfortnej zóny dostatočne na to, aby ste sa oddali svojim tajným túžbam? Nech už je to akokoľvek, fantázii sa medze nekladú a rovnako by to mohlo byť aj v reálnom živote. Pokiaľ ste teda jedným z tých, ktorí sa neboja skúmať a objavovať, mali by ste vyskúšať senzuálnu masáž.

senzuálna masáž

Senzuálna masáž https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ je zážitok, na ktorý určite nikdy nezabudnete a dokonca ho budete chcieť zažiť zas. Senzuálna tantrická masáž je masáž celého tela, no čo ju odlišuje od klasických masáží je, že sú v nej zahrnuté aj intímne partie. Treba však poznamenať, že tantra masérky neposkytujú žiadne sexuálne služby. O čo teda ide? Cieľom takejto masáže je dopriať vám nový druh relaxu a uvoľnenia, aký ste ešte nezažili. Nejde však len o fyzický zážitok, ale najmä o psychické uvoľnenie. Pri tantrickej masáži dochádza k uvoľneniu sexuálnej energie a to vedie k tomu, že takéto masáže končia väčšinou orgazmom.

Nemusíte sa báť žiadnych špeciálnych príprav pred začiatkom masáže, pretože jediné, čo musíte urobiť, je objednať sa. Pri tom zvážte vaše skúsenosti a to, do akej miery ste, či nie ste hanbliví. Podľa toho si totiž viete vybrať z viacerých programov, z ktorých niektoré sú určené naozaj tým skúsenejším.

tantra masérka

Na stránke salónu si vyberiete nie len program masáže, ale aj masérku, ktorá vás bude týmto zážitkom sprevádzať. Tá vás po príchode so salóna bude čakať a pred masážou vás ešte čaká sprcha a namaste rituál. Tento rituál vychádza zo starého učenia a počas neho vyjadríte svojmu telu úctu, zosynchronizujete sa s masérkou a pripravíte sa na zážitok z masáže. Celú atmosféru dotvára upokojujúca hudba a príjemné vône, ktoré vám pomôžu psychicky sa uvoľniť.

Nasleduje samotná masáž, ktorú ste si z programov vybrali. Pre začiatočníkov je v ponuke klasická tantra masáž, kde celú prácu odvádza masérka a vy ste len pasívnym prijímateľom energie. Ďalšou možnosťou je pokročilejšia tantrická masáž, kde masérka využíva celé svoje telo. Pre tých menej hanblivých, či skúsenejších je v ponuke aj vzájomná masáž a mnohé iné.