Nebojte sa módy, v každom veku

Nebojte sa módy, v každom veku

Obzvlášť keď starnete sa v oblečení neviete rozhodnúť a spýtať sa, či stále môžete nosiť s určitým vzhľadom. Ale, zatiaľ čo nikdy nebudete mať rovnaké veci vo vašich 50-tych rokoch, ako ste vo vašich 20-tych rokoch, existujú niektoré pravidlá štýlu, ktoré sa nikdy nemenia.

historie

Nenoste niečo len preto, že je to trendy.
Nenoste niečo, čo je práve trendy, aj keď viete, že sa nebudete v ňom pohodlne cítiť. Je ľahké gravitať smerom k tomu, čo je v móde a skvelé skúšať nové veci, ale držať sa štýlov, ktoré viete, že su pre vás.

Šperky su pre každú.
Vrstvenie jemných náhrdelníkov a strieborných náramkov zosilní elegantný faktor. Na každodenné, ale aj večerné nosenie ku oblečeniu. Náušnice vyzerajú cool, aj s džínsovou košeľou a džínsami, dlhý náhrdelník s náhrdelníkom a jednoduché šaty, vyzerajú jednoducho a moderne. Šperky sú jednoduchým spôsobom, ako pridať charakter, či už máte 18 alebo 80 rokov.

Pocit je dôležitý.
Čo sa rozhodnete dať ráno, má veľký vplyv na vašu náladu celý deň. Takže, ak začnete deň vytiahnutím oblečenia, ktoré je unavené a pravdepodobne potrebuje vyprať, potom sa ani vy nemôžete cítiť skvelo. Vaše najlepšie oblečenie, by malo byť pre každý deň. Takže, napríklad, ak viete, že budete celý deň na nohách, nechajte svoje najvyššie podpätky doma. Rozhodnite sa pre pohodlné a štýlové, ako mokasíny, ktoré vyzerajú skvele, bez ohľadu na váš vek. Ak máte zdravotné obavy, ako slabosť močového mechúra spôsobujú, že máte pocit úzkosti, naplánujte si dopredu a uistite sa, že máte správne produkty, ktoré vám poskytnú úplnú dôveru.

generace

Nebojte sa farieb.
1Výbuch neónovej farby – šál, korálkový náhrdelník alebo jasný lak na nechty
2Držte sa na jednej farbe od hlavy po pätu. Zemité farby sú vždy šikovná voľba a vínna farba vyzerá na zimu super. Zmiešajte to. Je možné hrať si s rozbíjajúcimi sa farbami, ako je červená a cukrová ružová alebo horčicová žltá a tyrkysová a vyzerajú nádherne. Oranžová, tyrkysová a smaragdová zeleň vyzerá super pri čiernej a bielej. Zmiešajte rôzne textúry, najmä ak nosíte jednu farbu. Pre jednoduchú eleganciu zvoľte blúzku s hedvábným náterom s tmavými džínmi alebo vyskúšajte čierne hodvábne tričko, kde budú vzory. príde Keď poznáte tie tvary, ktoré vám vyhovujú, môžete si ich vyskúšať v množstve rôznych textílií a vzorov.