Najhoršie „beauty“ prešľapy

Najhoršie „beauty“ prešľapy

Je pravda, že každá z nás si môže obliekať, čo chce a načo má chuť. Existujú však určité hranice, ktoré však každá z nás sem tam aj nevedome prekročí.

kklobouk

Čo je teda považované za najhoršie módne prešľapy?
Čo sa týka líčenia, tak je to určite nesprávny odtieň make-upu. Určite to každá z nás pozná. Nemali sme veľa času na nakupovanie v drogérii, no súrne sme potrebovali make-up. Vyskúšali sme si natrieť na ruku prvý, ktorý sme uvideli, a keďže sa nám zdal v pohode, tak sme ho aj kúpili. Keď sme sa však nasledovne išli nalíčiť tak sme zistili, že naša tvár má oranžovú farbu, a medzi pleťou a krkom je rozdiel až niekoľko odtieňov. Ešte horšie však môže byť, ak sme unáhlené, nevšimneme si to, a potom sa na ulici čudujeme, prečo sa na nás každý pozerá.
Čo sa však týka oblečenia, tak sem tam sa nám omylom môže stať, že zabudneme na to, akú podprsenku sme si dali, a na to si oblečieme nejaké bledé, jemne presvitajúce tričko. Keď pod ním však máme krikľavo červenú spodnú bielizeň, presvitá až-až.

Vrátime sa späť k líčeniu. Niečo, čo môže byť ešte horšie ako oranžový make-up, je určite neprirodzene vyzerajúce obočie. Buď je príliš hrubé alebo tenké, alebo vo väčšine prípadov až prehnane tmavé. Najlepšie je, keď si blondíny namaľujú čierne obočie. To už je naozaj moc. Istú chvíľu bolo trendom obočie si nechať vytrhať a následne vytetovať. Našťastie sa tento trend neuchytil a rýchlo sa vytratil.

kosmetika

Pri oblečení sa takýchto prešľapov môže stať naozaj veľa, čo však ženy robia až príliš často, že si dávajú legíny namiesto nohavíc. Toto sa naozaj nehodí. Nie len že to vôbec nevyzerá atraktívne, ale nehodí sa to ani k ostatným kúskom oblečenia. Legíny by mali byť považované výhradne len za kúsok na športovanie.
Pančušky sa tiež nehodia príliš často. Hlavne ak máte topánky s otvorenou špičkou. To naozaj nie. Pri pančuchách je však takisto dôležitá farba. Niektoré z nás si v obchode kúpia prvé, čo uvidia, no pri ich oblečení zrazu zbadajú, že majú farbu nôh ako keby si dali samo opaľovací krém.