Nahraďte SMS správy aplikáciami!

Nahraďte SMS správy aplikáciami!

.

To, čo sme si niekedy nedokázali ani predstaviť je dnes realitou. Už sa nemusíme spoliehať len na spojenie cez nášho mobilného operátora ale môžeme využívať komunikáciu s našimi najbližšími – online. V tom je ale bohužiaľ ten háčik. K tomu, aby to fungovalo, potrebujete buď balíček dát alebo spoľahlivú sieť wifi, jednoducho prístup na internet. A ak patríte medzi ľudí, ktorí chcú byť so svojou rodinou nonstop v spojení a nehľadíte na prevolané minúty, toto je presne možnosť ako ušetriť. Ak sa ešte niekto z Vašich blízkych nachádza v zahraničí, o to viac oceníte funkcie najznámejších, bezplatných komunikačných aplikácií – WhatsApp, Viber a Facebook Messenger. Je jasné, že táto komunikácia funguje len za predpokladu, že aplikáciu si zdarma nainštalujú obe strany. Ďalej sa tu nerozlišuje medzi SMS a MMS správami, jednoducho môžete poslať, čo sa Vám práve páči, či už je to text, video, fotka alebo vtipný emotikon.

whatsup

Na prvej priečke ako celosvetovo najsťahovanejšia a najobľúbenejšia sa umiestnila aplikácia WhatsApp Messenger. Jej výhodou je, že ponúka takisto webové rozhranie a funguje bez registrácie. Pracuje totiž s Vašim telefónnym číslom a na základe uložených kontaktov vo Vašom telefóne, vyhľadá všetkých, ktorí ju tiež používajú. Takisto disponuje offline podporou, čo znamená, že v prípade absencie internetu, neprídete o žiadnu správu.

myšlenky

.

Druhou veľmi obľúbenou aplikáciou je Viber. Aplikácia vznikla v roku 2010 a pôvodne fungovala len pre telefóny iPhone. Dnes to tak už nie je a stiahnete si ju na všetkých zariadeniach. V mnoho veciach sa zhoduje s Whatsappom, avšak tu nájdete podporu Viber Out, čo je volanie užívateľom, ktorý aplikáciu nainštalovanú nemajú. Táto funkcia je dostupná za menší poplatok.
Asi najväčšou komunikačnou sieťou sa stala aplikácia Facebook Messenger a to vďaka tomu, že väčšina ľudí už Facebook účet má a tak ich nemusíte nabádať do inštalovania vyššie spomínaných aplikácií. Zároveň jej veľkou výhodou je, že má zo všetkých troch najkvalitnejšie video hovory.

Nahraďte SMS správy aplikáciami!
3 (60%)1
.