Koľko životných štýlov poznáš?

Koľko životných štýlov poznáš?

Otázka životného štýlu je pre mnohých ľudí veľmi zavádzajúca. Každý si predsa myslí, že ten jeho životný štýl je správny, že práve ten, ktorý uznáva on je ten pravý a práve preto by sme sa naň mali zamerať. Kto však môže tvrdiť, že má správny životný štýl? Len preto, že sa niekto zdravo stravuje a pravidelne cvičí, to ešte neznamená, že je vštko úplne v poriadku a že len jeho cesta je tá správna a nej by sme sa mali všetci držať. Životné štýlu sú predsa rôzne. A aj keď je vo všeobecnosti známy práve ten zdravý, môžete byť pokojne aj zdravým rockerom, ale žijete rockom. Nie cvičením. A nikto sa s vami nemôže hádať o tom, že byť rockerom nie je životný štýl. Však máme pravdu?

pár

Môžeme sa pýtať, prečo ľudia nepoznajú viac životných štýlov, ale stále sa upínajú len na cvičenie a zdravú stravu. Musíte byť predsa aj zdravý duchom, nielen telom, nemyslíte?

A práve na to je dobrá práve jóga. Jóga je perfektná pre vaše telo, ale hlavne na vašu dušu. Je to cesta, po ktorej keď sa vydáte raz, už vás to bude držať po celý váš život. Verte tomu, že to tak bude. Hlavne preto, pretože jóga je skutočná láska. K vášmu telu, k vašej duši, ku všetkému, čo poznáte.

Aby sme sa nedržali len pri vážnych veciach, mnohí ľudia dodržiavajú aj životný štýl Vianoc. Viete si pod tým niečo predstaviť?

deštník

Nerobíme si z vás žarty, jednoducho týmto štýlom žijú ľudia, ktorí sa správajú každý deň tak, ako keby boli Vianoce. A verte tomu, že to je skutočne celkom pekná filozofia. Pretože, nech sa deje čokoľvek, Vianoce by nemali trvať len jeden deň v roku. A nemali by trvať ani to jedno decembrové obdobie. Mali by byť jednoducho stále v nás, mali by sme mať neustále radosť a správať sa k ľuďom tak, ako keby boli stále tie najkrajšie sviatky v roku. Už rozumiete, čo myslíme pod životným štýlom Vianoc? A nechcete sa podľa neho začať riadiť aj vy?