Ešte ste to nerobili?

Ešte ste to nerobili?

Situácia bežná v reálnom svete. Mladší chlap a staršia partnera. Muž ešte nemal žiadny vážny vzťah a šetril si svoje panenstvo pre tú vyvolenú. Potom ju spoznal, no zistil, že ona už mala dosť veľa partnerov a preto to pre ňu rozhodne nebude to „poprvé“. Nervozita by sa v jeho vnútri dala krájať. Hoci sa vždy nevedel dočkať toho dňa ako sa to stane, teraz by ho najradšej odkladal, čo najdlhšie. Teraz je na vážkach, či vôbec do toho ísť alebo čakať znovu na tú pravú, ktorá bude mať svoju bránu neporušenú. No, čím ste starší, tým menšie sú šance, že na takú ženu narazíte (že si ju vy prvý raz narazíte). Nenechajte si preto ujsť príležitosť mať dokonalú partnerku…

dream-4511607_1920

Ako z toho vykorčuľovať?

Najlepším riešením v tejto neľahkej situácii by bolo, keby ste nabrali nejaké skúsenosti, aby ste sa vyrovnali svojej partnerke. Erotické služby Privatportal vám ponúknu skúsenosti o aké stojíte (vám stojí). Viete, že ste si to takto nepredstavovali, ale radšej spraviť takýto krok ako potom ľutovať, že ste kvôli svojim nulovým výkonom stratili ženu vášho života. Nič nie je dokonalé a preto venujte pár chvíľ, aby ste sa zdokonalili aj v tejto oblasti. Žena bude spokojná a vy neutrpíte na tom, že by vám mala v posteli niečo prikazovať alebo rozkazovať len za to, že je skúsená.

passion-5120121_1920

Mužské ego je veľmi krehké. Priam neznesie, aby ho žena v niečom predbehla alebo dokonca potopila na plnej čiare. Môže sa to odraziť na ďalšom vývoji vzťahu a to určite nechcete. Získať zopár skúseností z praktického života v sexuálnej oblasti nie je na škodu, ak ste si našli partnerku, ktorá sa v tejto oblasti pohybuje už dlhšie než vy. Očakávané je to vtedy, keď je od vás staršia a vystriedala viac partnerov ako vy. Nenechajte sa zosmiešniť alebo strápniť v tejto oblasti, môže to mať dlhodobé dôsledky na vaše sexuálne zdravie.