Ekologické darčeky

Ekologické darčeky

V súčasnosti sa tovar, ktorý sa zaujíma o životné prostredie, stáva stále populárnejším. Po ochrane životného prostredia sa postaráme aj o seba. Preto sú obzvlášť relevantné environmentálne darčeky,.

ekologie

A čo môžete darovať?
· Najobľúbenejšími environmentálnymi darmi sú denníky. Môžu byť použité ako firemné darčeky, pre výročie, novoročné a iné sviatky. Okrem toho sú tieto suveníry skvelé na propagáciu. Hlavný rozdiel medzi týmito denníkmi je materiál, z ktorého sú vyrobené. Takéto suveníry vyrobené sú veľmi originálne. Ich kryt je vyrobený z bitúmenového materiálu, strana papiera je získaná spracovaním rias. Z nich je možné vytvoriť celý denník alebo poznámkový blok. V závislosti od typu rias papiera je zelená, modrá, žltá alebo ružová. Existujú možnosti s čiernymi stránkami. K týmto denníkom je zvyčajne pripojená fluorescenčná ceruzka. Kryty denníkov môžu byť tiež vyrobené z korku, rekonštituovaného kartónu, recyklovanej kože.

· Skvelý ekologický darček je kvetina v banke. Vyzdobí interiér, dá dobrú náladu a nasýti vzduch kyslíkom. Môžete si tiež kúpiť rôzne semená zelene, ktoré vždy potrebujeme. Vložte ich do ľanovej tašky a prezentujte ich ako darček. Môžu rásť v bežnom kvetináči a potom bude príjemné používať vlastný kôpor, petržlen a šalát, pestované vlastnými rukami!

· Mnoho kozmetických spoločností teraz označuje svoje výrobky ako prírodné a šetrné k životnému prostrediu. Ďalším dobrým ekologickým darom so záujmom o krásu sú éterické a rastlinné oleje,. Na starostlivosť o vlasy môžete dodať prírodné farbivá: hennu a basma. Posilňujú vlasy, uvoľňujú lupiny a poskytujú krásny odtieň.

žárovka

· Technológia, ktorá pomáha šetriť elektrickú energiu, môže vstúpiť do sekcie environmentálnych darčekov. Patria sem predovšetkým energeticky úsporné žiarovky. A teraz sú tu aj lampy s funkciou ionizácie a odpudzovania hmyzu !