Ekologické darčeky

Ekologické darčeky

V súčasnosti sa tovar, ktorý sa zaujíma o životné prostredie, stáva stále populárnejším . Po ochrane životného prostredia sa postaráme aj o seba. Preto sú obzvlášť relevantné environmentálne darčeky, https://www.l4s.sk/ekologicke-darceky.

ekologie


 A čo môžete darovať?

·         Najobľúbenejšími environmentálnymi darmi sú denníky . Môžu byť použité ako firemné darčeky, pre výročie, novoročné a iné sviatky. Okrem toho sú tieto suveníry skvelé na propagáciu . Hlavný rozdiel medzi týmito denníkmi je materiál, z ktorého sú vyrobené. Takéto suveníry vyrobené sú veľmi originálne. Ich kryt je vyrobený z bitúmenového materiálu, strana papiera je získaná spracovaním rias. Z nich je možné vytvoriť celý denník alebo poznámkový blok. V závislosti od typu rias papiera je zelená, modrá, žltá alebo ružová. Existujú možnosti s čiernymi stránkami. K týmto denníkom je zvyčajne pripojená fluorescenčná ceruzka. Kryty denníkov môžu byť tiež vyrobené z korku, rekonštituovaného kartónu, recyklovanej kože.

 

·         Skvelý ekologický darček je kvetina v banke . Vyzdobí interiér, dá dobrú náladu a nasýti vzduch kyslíkom. Môžete si tiež kúpiť rôzne semená zelene , ktoré vždy potrebujeme. Vložte ich do ľanovej tašky a prezentujte ich ako darček. Môžu rásť v bežnom kvetináči a potom bude príjemné používať vlastný kôpor, petržlen a šalát, pestované vlastnými rukami!

 

·         Mnoho kozmetických spoločností teraz označuje svoje výrobky ako prírodné a šetrné k životnému prostrediu. Ďalším dobrým ekologickým darom so záujmom o krásu sú éterické a rastlinné oleje,. Na starostlivosť o vlasy môžete dodať prírodné farbivá: hennu a basma . Posilňujú vlasy, uvoľňujú lupiny a poskytujú krásny odtieň.

žárovka

 

·         Technológia, ktorá pomáha šetriť elektrickú energiu, môže vstúpiť do sekcie environmentálnych darčekov. Patria sem predovšetkým energeticky úsporné žiarovky . A teraz sú tu aj lampy s funkciou ionizácie a odpudzovania hmyzu ! 

Ohodnoťte příspěvek