Dizajn a praktické využitie LED reflektorov

Dizajn a praktické využitie LED reflektorov

Elegantné a dizajnové LED reflektory z našej rozsiahlej ponuky LED osvetlenia využijete na osvetlenie jedného bodu alebo predmetu, takisto ním osvetlite časť plochy alebo objektu a rovnako dobre Vám poslúži na osvetlenie veľkej plochy v interiéri alebo v exteriéri.

architecture-4009696_640

Naša široká ponuka led reflektor https:// led reflektor www.ledprodukt.sk/59-led-reflektory Vám predstavuje dôležité detaily a technické parametre LED reflektorov, ktoré Vám pomôžu so správnym výberom. Okrem slim konštrukčného prevedenia, čo znamená, že ponúkané reflektory nepôsobia robustne a sú vhodné pre využitie takmer všade je aj parameter IP krytia dostačujúci aj na využitie v exteriéri a rovnako aj vo vlhkom a prašnom prostredí. Väčšina z nich má hodnotu IP 65, čo je až takmer maximálne možná hodnota.

Pre správnu voľbu LED reflektora je dôležitým údajom uhol svietivosti, ktorý všeobecne vyjadruje plochu v ktorom reflektor pod definovaným uhlom správne osvetľuje priestor a takisto nám hovorí, že mimo tohto uhla reflektor síce svieti, ale osvetlenie nie je až také dokonalé.

Preto, ak plánujete využitie reflektora napríklad na osvetlenie konkrétnej veci zvoľte si uhol svietivosti 8 stupňov, ak máte v úmysle osvetlenie určitej časti ako napríklad stena, bilboard, dvere garáže apod. zvoľte si uhol svietivosti 60 stupňov. Ak uvažujete nad osvetlením veľkej plochy, napríklad terasy, záhrady, parkoviska, bazéna zvoľte si uhol svietivosti 120 stupňov a efekt bude dokonalý.

light-959547_640

LED reflektory sú podobne ako aj iné formy LED osvetlenia v súčasnosti ekonomicky, ekologicky a aj z energetického hľadiska najvýhodnejšou formou osvetlenia. Ich vstupné náklady sa Vám rýchlo vrátia, ich neskutočne dlhá životnosť Vás presvedčí o rozumnom riešení formy LED osvetlenia, ich praktické využitie a elegantný dizajn vhodný do akéhokoľvek priestoru Vás takisto uistí o komplexnosti riešení vo forme LED technológií.

Ponuka reflektorov je v 2 základných farbách – bielej a čiernej, veľkosti, technické parametre a celkové prevedenie je rozmanité.

Ponúkané LED reflektory sú odolné voči otrasom, neprodukujú nadbytočné teplo, nie sú zdrojom UV alebo IČ žiarenia a poskytujú plnú svietivosť okamžite po zapnutí.

Vyberte si elegantnú, efektnú a najmä vysoko účinnú formu LED osvetlenia v podobe dizajnových LED reflektorov.