Cestovanie : Top hotely, ktoré stoja za vašu návštevu!

Cestovanie : Top hotely, ktoré stoja za vašu návštevu!

Gelina Village, Grécko (Korfu)
Ak sa pýtate, čo je na Grécku vôbec zaujímavé, je to všetko – od chutného jedla, po ktorom sa budete zalizovať ešte po ceste domov, až po ničím nerušenú zábavu v sprievode stoviek promenád a malých obchodíkov. O slnečnom počasí, ktoré len zriedka vystrieda dážď nemôžete pochybovať a more rozhodne nie je plné medúz ako v Chorvátsku preplnenom našimi českými susedmi. Prejdime k menšiemu opisu hotela Gelina Village, ktorý je situovaný uprostred hustých lesov v blízkosti prírodnej rezervácie Lake Antinioti. Ak máte deti vyznačujúce sa nekonečnou energiou, toto miesto je pre vás ako uliate. Rezort totiž obsahuje bohatú sieť toboganov, detských bazénov so šmykľavkami a navyše je v aquaparku aj dlhá pomaly tečúca rieka, ktorá svojim unášavým pohybom pripomína naozajstnú. Pre rodičov sú tu všade dostupné bary, športové aktivity a príjemné posedenie – toto všetko je zadarmo s balíčkom all inclusive.

letovisko

Baia Dei Pini, Taliansko (severná Sardínia)
Taliansko nie je len o pizzi, delikátne pripravených cestovinách alebo o víne. Taliansko ponúka aj mimoriadne hotelové služby – teda podľa toho, kde ste ubytovaní. V tomto hoteli po odchode každého zákazníka vidieť, že odchádza domov spokojný, oddýchnutý a plný zážitkov. Ak je Taliansko aj vašim cieľom, určite sa odporúča navštíviť tento štvorhvieždičkový hotel, ktorý by pokojne zvíťazil nad päťhviezdičkovým. Pri pohľade na rezort každý uzná, že architekt odviedol skutočne skvelú prácu. Celý areál spolu s nádherne modrým bazénom je ideálnym útočiskom pre každého z vás. Ak cestujete spolu s bábätkom, tento rezort má dokonca dojčenský kútik, ktorý je vybavený sterilizátormi, prebaľovacími pultmi a kuchári varia aj jedlo špeciálne určené pre malé detičky. Bary a reštaurácie sú v tomto prípade tiež vybavené pre najlepší komfort zákazníka. Talianske mesto Budoni ponúka aj zábavu pre dospelých v podobe nočných klubov a prenádherných pláží.

bazen

Riad Kheirredine, Maroko (Marrákeš)
Navštívili ste už krajinu plnú exotických vôní a nádherných starovekých stavieb s bohatou históriou ? Áno, takou krajinou je Maroko. Pred takouto dovolenkou je však potrebné mať pas platný minimálne pol roka a vízum platí po dobu deväťdesiatich dní od príchodu do krajiny. Čo je na Maroku úžasné a čo vyhľadávajú ľudia najviac ? Púšte a históriu – sú tu maľby pračloveka spolu s jeho nástrojmi a pozostatkami, rôzne chrámy a mestské hradby patriace pod ochranu svetového dedičstva UNESCO. Prečo práve tento hotel ? Pretože mnoho ľudí opisuje zážitok a pobyt v nádherne zariadenom hoteli ako najlepšie dni vo svojom živote. Ľudia tam pôsobia tak milo, že sa tam budete cítiť naozaj ako doma a nebudete chcieť odísť. Kvalita hotelových služieb si zaslúži cenu piatich hviezdičiek a kvalita občerstvenia je vďaka ich správnej kombinácii domáceho korenia neskutočne skvelá. Zaujímavosťou je aj fakt, že niektorí ľudia sa tam vracajú každý jeden rok – azda viete, čo to značí.